Якщо ваша спальня чи вітальня здається Вам незатишною і явно потребує облаштування за допомогою сучасних зразків якісної та елітної мебелі, то зверніть увагу на модельний ряд мебелі колекції “Версаль”.  Розкішні гарнітури, прикрашені позолотою, не зможуть залишити байдужим ні вимогливого покупця, ні любителя мінімалізму, ні прихильника функціональних рішень.
   Мебель колекції “Версаль” виконана з МДФ, покрита емаллю, а також декількома шарами ударостійкого лаку. Колір: молочний з позолотою, фурнітура імпортна в стилі потемнівшої від часу бронзи.

Характеристики, які описують мебель колекції “Версаль”, – це виняткова безпека, естетичність і підкреслена розкіш, гармонійність зовнішнього вигляду, якісне виготовлення та гарантія тривалої експлуатації.

Приємним сюрпризом для покупця стане прийнятна ціна на  пропоновані моделі , що стали доступними для широкої аудиторії споживачів. Купуючи меблі Версаль, ви робите все необхідне, для створення у вашій домівці обстановки, що нагадує королівський палац, для облаштування якого, підбиралися найкращі рішення, що не пропонують непотрібних компромісів, в питаннях краси і комфорту.
спальня

Спальня “Версаль” виконана за класичним італійським дизайном, характеризується  елегантністю, неперевершеним смаком та респектабельністю: ліжко, 2 тумби, туалетний столик з дзеркалом, пуф, шафа 4 дв. з дзеркалами.
Можливість продажу поелементно.

Технічні характеристики:
Ліжко 1,80*2,00 – 2,01*2,29*1,44м,
тумба – 0,61*0,47*0,66м,
туалет.ст.з дз. – 1,36*0,54*1,81м,
шафа 4 дв. – 2,22*0,68*2,29м.

Версаль
Стінка “Версаль”
 ідеально підходить для розміщення телевізора з великою діагоналлю, відрізняється відточеною простотою вигнутих ліній, стильними ніжками, витонченістю декоративних ручок. Бічні вітрини оснащені підсвічуванням і скляними полицями.
Технічні характеристики:
Довжина (ширина) стінки – 2,94 (м)
Висота  – 2,34 (м)
глибина  – 0,53 (м)