Наше життя нерозривне з модою. Сучасний світ диктує нам постійно нові тенденції у виборі одягу і взуття, в світі краси і мистецтва, а також способі життя. Оформлення власного житла також схильне підпорядковуватися моді. Щорічно ми спостерігаємо нові тренди, які приходять на зміну старим. У цій статті, ми хочемо допомогти розібратися з тенденціями 2017 року.

  1. М’які узголів’я займають особливе місце в дизайні інтер’єру цього року. Це чудова новина! Так як м’які спинки дуже зручні для відпочинку і читання в ліжку, а тканинна оббивка відкриває необмежені можливості для декорування спальні.

Також важливе значення має екологічність матеріалів, тактильні відчуття і гармонія відтінків. Намагайтеся вибирати приємні для тіла і душі поєднання.

1-1-1024x349

2. Текстиль займає особливе місце в дизайні інтер’єру 2017 року. У цьому сезоні лідируюче місце відводиться таким тканинам як плюш, вельвет, оксамит і шовк. Оббиті цими розкішними тканинами диван, крісла і ліжко додадуть інтер’єру неповторні шарм і шик.

2-1-1024x518phytodesign-02
3. Пробка стане одним з найпопулярніших матеріалів. Її можна буде знайти в різних проявах. Одним із прикладів є використання пробки замість декоративної штукатурки. Пробка дуже практичний матеріал, який відрізняється своєю м’якістю і є відмінним шумоізолятором.

collage_photocat-1024x1024

4. Рослинний принт. Ніщо так не освіжає інтер’єр, як рослини. Смарагдова зелень допомагає зняти напругу і розслабитися після трудового дня, інтер’єр наповнюється затишком і спокоєм. В цьому році визнання отримали як «живі друзі», так і їх зображення в текстилі і шпалерах.
1-2
0coolwallpapersideas

5. «Рвана підлогу» в році, що наступив займе особливе місце. Це можуть бути різні комбінації: паркет і плитка, паркет двох кольорів, «сповзаюча» плитка зі стіни на підлогу. Все залежить від рівня професіоналізму декораторів, творчого підходу дизайнера і практики майстра.

4-768x199
5-1024x518

6. Мармур в інтер’єрі досить спірне питання в світі дизайну в цьому році. Однак, слід зазначити, що в 2017 році в моді будуть не тільки мармурові стільниці, кухонні острови і фартухи, а й шпалери з цим благородним малюнком.
9pc6eqw8rd41lvz 6-1024x518

7. У 2017 році наймодніші інтер’єри будуть виконані в яскравих і життєрадісних кольорах, як сама природа. Інститут Pantone надав свіжу палітру з 10-ти відтінків, які будуть використовуватися дизайнерами і модельєрами в нових колекціях.
kakoy-cvet-modnyy-v-2017-godu

Однак, зелений колір буде найбільш популярний. Від світло-зеленого до смарагдового він входить в наше життя. У нього може бути пофарбована стіна або лежати килим на підлозі. У разі, якщо зеленого в великих дозах не хочеться, можна додати його в деталі, наприклад, посуд. Білий сервіз в тандемі з зеленими склянками, і ваш інтер’єр заграє по-новому.
7-1024x349

8. Кругла мозаїка – ще один цікавий тренд набирає чинності в 2017. Дизайнери рекомендують використовувати її як в кухні, так і ванній кімнаті, при обробці стін і підлоги.
8-768x388 Satin-Pewter-Penny-Round-Metal-Mosaic-Scene-768x624
В цілому, інтер’єри стануть більш чуттєвими і емоційними, наповненими затишком і теплом. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть Вам з вибором. А якщо виникнуть питання, ми завжди поруч!