Ідеальне місце для роботи дома – це реально. Проте облаштувати його потрібно правильно, аби було легко зосередитися і працювати продуктивно.

І навіть, якщо робочий кабінет у квартирі – це тимчасове місце, воно не варте того, аби псувати своє здоров’я та відчувати дискомфорт.

У домашньому офісі повинне бути зручне крісло, освітлена кімната і під рукою всі необхідні гаджети та пристрої. Отож, як це зробити правильно?

Перш за все, виберіть місце, де ви облаштуєте домашній офіс. Це має бути куточок, в якому вас ніщо не відвертатиме увагу – ні зовнішній шум, ні діти чи гучний телевізор. Навіть невеличка комірчина може стати шикарним кабінетом. Офіс може бути де завгодно – в спальні, гардеробній, на лоджії чи кухні. Головне – це тиша.

Якщо такого приміщення у вас немає, то “білий шум” допоможе зосередитися. Аби не реагувати на телевізор чи галас дітей, увімкніть витяжку, вентилятор або просто відчиніть вікно. Це відриватиме набагато менше.

Щоб не спокушатися на зайвий похід на кухню чи подивитися телевізор, відділіть робоче місце від кімнати будь-чим. Це може бути як шафа, так і полички з книжками чи шторка. Як варіант – розкладний стіл, який в розкритому вигляді символізуватиме початок роботи. Головне – забрати з поля зору все, що може відвертати увагу – планшети, комп’ютери, телевізор та інше.

Зручне крісло – це основа зручності, комфорту та здорової спини. Після цього підлаштуйте висоту під свій стіл та відрегулюйте нахил монітора. На продуктивність роботи впливає світло. Його брак провокує сон та відчуття розслабленості. Найкраще – це денне світло. Тому домашній офіс біля вікна – це саме те. Якщо ваш кабінет на балконі й вам забагато сонця чи спекотно, повішайте жалюзі.

Не захаращуйте стіл зайвими кабелями від гаджетів. Це негативно впливатиме на роботу і заважатиме вам. Органайзери – економлять місце і допомагають тримати усі документи впорядкованими та під рукою.

Якщо ви влаштовуєте свій робочий кабінет вдома з нуля, то завітайте до салону “Світ меблів Софія”. Тут вам порадять і підберуть меблі-трансформери, які не займатимуть зайвого місця і бездоганно впишуться в інтер’єр домашнього офісу.