Ідеальна вітальня у квартирі чи будинку – це основа затишку та комфорту. Адже саме в цій кімнаті збирається родина, зустрічають гостей та просто відпочивають. Ідеальна вітальня – це, коли ти поспішаєш додому під час зливи, вітру чи снігопадів, заходиш до кімнати, робиш горня теплого какао і падаєш у зручне крісло з книгою чи перед улюбленим фільмом.

Створити такий затишок реально навіть у квартирі з малим метражом.

Правильно розставлені меблі – це один із перших кроків до комфорту та затишку. Саме оформлення стін та підбір меблі відіграють одну з важливих ролей.

Тому при виборі меблів варто витратити більше часу, але зробити все ідеально. Мінімалізм та функціональність у вітальні повинні йти поруч.

Головний предмет, який варто встановити у вітальні – це диван. Йому відводиться основне місце, адже займає диван фактично найбільше простору. При купівлі ви повинні зважати на його форму та розміри. Пам’ятайте, диван не повинен займати весь простір та загороджувати прохід до вікон. Обравши диван, підберіть крісла чи пуфи.

Щодо меблів, то у вітальні вистачатиме лише тумби під телевізор, кількох шаф і невеличкого журнального столика.

Ідеальна вітальня – це невеликий гарнітур на якому можна розмістити фотографії, книги, побутову техніку.

Не забувайте оформити вікна. Зважаючи на розмір вашої кімнати, подумайте, що краще взяти – штори, гардини чи тюль.

Правильне підібране освітлення – це також важливий елемент в оформленні ідеальної вітальні, а якщо доповнити основне освітлення ще й торшерами – виглядатиме розкішно.

Якщо квадратні метри дозволяють, то завершити дизайн вітальні можна акваріумом чи каміном. Стіни можна прикрасити й картинами чи іншими витворами мистецтва. Головне не перестаратися. 

Не ведіться на дешеві меблі та деталі інтер’єру, а пам’ятайте, що якісна річ прослужить набагато довше. Якщо ви не хочете довго ходити, а плануєте в одному місці підібрати все й одразу, тоді вам варто завітати у салон “Світ меблів Софія”. Тут можна обрати бажане серед уже готових меблів або замовити індивідуальний дизайн. В салоні “Світ меблів Софія” гарантують найвищу якість за доступними цінами.