Зручне місце для сну – це основа в будь-якій квартирі чи будинку. Тому обрати правильно цей предмет інтер’єру – задача важлива, адже хороший сон – це здоров’я, яким нехтувати не варто. Згідно зі статистикою лікарів, велика частина проблем зі спиною – це наслідки незручного та не правильно обраного ліжка.

Отож, на що потрібно звертати увагу, обираючи ліжко?

Розмір та форма відіграють важливе значення при покупці, а тому, обираючи ліжко, звертайте увагу на зріст людей, які в ньому відпочиватимуть, та на розміри кімнати, де плануєте поставити спальне ложе. Найкраще – це користуватися правилом – якщо спальня велика, то ліжко повинно бути також величезним, але не заважати вільному пересуванню.

Якщо ж квадратних метрів не багато, тоді, йдучи до магазину, ви повинні знати параметри ліжка, яке підходить. Це може бути односпальне ліжко, півтораметрове, двоспальне або сімейне ложе. Проте бувають і не стандартні розміри.

Обираючи ліжко пам’ятайте, що по довжині воно має бути на сантиметрів 10-15 довше зросту того, для кого воно купується. Якщо ж це пара, то береться до уваги зріст вищої людини. Що ж стосується ширини, то зручне ліжко вважається при умові, якщо відпочиваючий може закинути руки за голову на своїй половині й при цьому не турбувати сусіда.

До ліжка має бути доступ. Тому варто залишати сантиметрів 70 вільного місця.

Важливо враховувати й висоту ліжка – має бути зручно і лягати, і вставати з нього.

Що ж стосується форми, то більшість віддають перевагу традиційній прямокутній. Але, якщо є бажання, можна замовляти круглі, овальні, у вигляді серця чи інших фігур ліжка. В такому випадку пам’ятайте, що нестандартні ліжка вимагають нестандартну постіль.

Не забувайте про матеріали, з яких виготовляється ліжко. Хороша якість та бездоганна робота – гарантія того, що ліжко прослужить довго. І не важливо, виготовлене воно з дерева, металу чи ДСП.

Що ж стосується функціоналу, то й тут можна обрати – є ліжка з піднімальним каркасом, під який можна ховати постіль та інші речі. Можна замовити ложе з висувними тумбами або взагалі без ніжок. Все залежить від ваших уподобань.

У будь-якому випадку, зручність ліжка залежить ще й від матраца.

Якщо ви вагаєтеся і не можете зупинити свій вибір на конкретній моделі, тоді вам варто завітати до

салону “Світ меблів Софія”. Тут вас вислухають та порадять найкращий варіант, який стовідсотково задовольнить бажання будь-якого споживача. В салоні “Світ меблів Софія” якісні меблі за доступними цінами.