Урізноманітнити сіру буденність допоможуть вірно розставлені акценти, навіть дріб’язкові. Головне – не перестаратися і все підібрати зі смаком та відчуттям стилю.

Вносячи в інтер’єр яскраві деталі, потрібно враховувати загальні тони відповідно до яких ви шукаєте якийсь яскравий відтінок. Якщо в приміщенні основний колір бежевий, то будь-яка деталь коричневого кольору впишеться бездоганно. Зелений колір може розбавити кімнату, виконану у бузково-бежевих відтінків.

Проте варто пам’ятати, що багато яскравого може зіпсувати все. В ідеалі потрібно дотримуватися правила трьох кольорів: основного відтінку повинно бути 60%, 30% віддати для додаткових тонів і на яскраві деталі виділити 10%.

Перш ніж фарбувати стіни, поцікавтеся, як той чи інший колір впливає на людину, на її психологію. Благородні тони виглядають вишукано та ненав’язливо.

Зрештою, будь-який колір має свою енергетику. Ними можна як збільшити приміщення візуально, так і зменшити, створити жваву або спокійну атмосферу. Вибір за вами.

Якщо ви зупинилися на шпалерах з яскравим принтом, то в такому випадку інші деталі інтер’єру повинні бути спокійних відтінків. Кімната в монохромних тонах вимагає мінімум яскравих деталей.

Виділити кімнату з поміж буденності може не лише колір, але й предмет інтер’єру. Це можуть бути різнокольорові подушки, книжки у яскравих палітурках, вази, вазони, штори, картини, фотографії – будь-що. При цьому варто не забувати, що всі деталі, крім тієї, яка вважається центром композиції, слід підбирати одного розміру чи форми. І головне не перестаратися, бо чим менше яскравих предметів, тим більше вони виділяються на загальному фоні.

Дизайнери підбирають кольорову гаму відповідно до методу “тепло-холодно”, комбінуючи відповідні відтінки. За методом “додатковим”, коли підкреслюють основний колір одним додатковим. Спокійну атмосферу створює “аналогічний” метод, а метод “акцент в нейтральному інтер’єрі” доповнює будь-який колір.

Облаштовуючи кімнату чи будинок, підбирайте все гармонійно, не перестарайтеся, аби не зіпсувати всі старання.

Якщо ви вирішили щось змінити у своїй квартирі, зверніться до салону “Світ меблів Софія”. Тут вам не лише допоможуть підібрати деталь інтер’єру, але й порадять, як і що краще поєднуватиметься у вашому дизайні.