софія комплект

   Меблі з різьбленням відноситься до самого вищого класу. У минулі часи стілець або крісло з цінної породи дерева, покритий майстерним різьбленням, могли собі дозволити тільки аристократи, для них і створювалися справжні витвори мистецтва. Сьогодні інтерес до подібних виробів відроджується, багата спадщина, залишена попередніми епохами, знаходить собі продовження у виробах сучасних майстрів.
Каталог-442     Якщо не знати, що комплект “СОФІЯ” виготовлений в наші дні, легко можна прийняти його за справжній музейний зразок XVIII століття – настільки точна і достовірна дизайнерська ідея і робота майстрів.
Однак СОФІЯ XXI століття має свої переваги: ​​бездоганні класичні форми поєднуються в ній з достоїнствами найсучасніших меблевих матеріалів – високоякісних і екологічних. Високий стиль, благородство, комфорт – це все про диван СОФІЯ.
Шкіра, дерево, тканина гармонійно злиті в колірній гамі. Класика бароко продиктувала високий силует спинки з царською різьбленою короною, виконаної з дерева гевеї, яка надає дивану загальну завершеність м’яких форм.. Завдяки елегантно різьбленим і декорованим дерев’яним ніжкам диван здається більш легким і витонченим.
У композицію комплекту СОФІЯ, який безумовно стане гідною прикрасою респектабельного будинку, входять два крісла та диван. Комплект задекорований подушками різних форм і розмірів. М’якість і комфортність посадки дозволить вам максимально розслабитися після напруженого дня.
різьба

Завітайте у наш салон та переконайтесь самі, що вишукані та красиві речі можуть бути доступними для всіх!