Вишуканий стиль, якісна фурнітура, індивідуальний дизайн, втілений у життя на сучасному обладнанні – меблі на будь-який смак та в будь-яку кімнату можна замовити в салоні “Світ меблів Софія”.

“Софія” – це лідер серед імпортерів меблів по всій Україні. На площі понад 1500 квадратних метрів представлені товари від найкращих виробників Європи, Азії та України.

Працівники салону меблів “Софія” – це молодий та креативний колектив, який поважає себе, а тому працює лише з високопрофесійними виробниками меблів. Ми звертаємо увагу не лише на якість матеріалів, але й на професійність дизайнерів. Наші фахівці обирають лише ті фірми, які створюють витончені, оригінальні та функціональні меблі.

Ми думаємо про наших клієнтів. Саме тому в нашому салоні можна знайти будь-які меблі на різний смак та вибаганки: у нас можна обрати конфігурацію, колірну гаму і навіть унікальну модель, якої сто відсотків не буде у ваших друзів чи знайомих.

Меблі, куплені в салоні “Софія”, впишуться у будь-який інтер’єр.

В нашому магазині працюють фахівці-консультанти, які вислухають, порадять та допоможуть підібрати меблі для квартири чи будинку.

Працівники знають про увесь наявний асортимент товару як в самому салоні, так і про новинки з каталогів.

Ми працюємо з перевіреними виробниками, які надають на всю продукцію сертифікати якості та відповідають за довготривалу експлуатацію.

У салоні меблів “Софія” можна підібрати меблі з урахуванням вашої платоспроможності. Навіть дешеві варіанти будуть якісні та стильні.

Ми стежимо за модою і швидко реагуємо на її зміни. У нас великий асортимент ліжок, крісел, диванів, м’яких куточків чи дитячих кімнат. У нас можна підібрати як класику, так і вишуканий модерн.

Меблі, куплені у нашому салоні, прослужать не один рік, адже фірми, з якими ми співпрацюємо, у своїй роботі використовують лише якісний матеріал, фурнітуру та методики збору.

“Салон меблів Софія” – це не лише меблі, але й кришталеві люстри, посуд та елементи декору.

Якщо ви мрієте про ексклюзив, яким захоплюватиметесь не лише ви, але й ваші гості, тоді вам неодмінно потрібно завітати до “Салону меблів Софія”. Пам’ятайте, вдало підібрані та якісні меблі принесуть у вашу квартиру чи будинок комфорт, спокій, радість та особливий затишок.