Дизайн квартири – це важливий момент, на який варто звертати увагу. Адже від того, що побачать ваші друзі, залежить багато. Тому, плануючи ремонт чи зміну інтер’єру, варто зважати на тенденції в моді, але і не забувати про ваші уподобання. Ваша квартира чи будинок – це ваша фортеця, в якій повинно бути затишно та комфортно усім, але, в першу чергу, вам. 

Що ж стосується колірної гами, то в даній публікації ми спробуємо розповісти про кольори, популярні у цьому році. 

Ніколи і нізащо не вийде з моди природна палітра. Проте, якщо у минулому році популярністю користувалися темні-коричневі відтінки, то у цьому варто звернути увагу на світлу гаму. 2022 рік змінив холодні відтінки на теплі сірі та бежеві. 

На початку року стали популярними пастельні відтінки і дизайнери вважають, що ці кольори залишаться надовго. Адже у час війни, коли всюди розруха, хочеться у життя внести чогось світлого та приємного.

Не варто відмовлятися і від жовтих та м’ятних відтінків.

Ще одним вирішенням у дизайні вітальні є зонування кімнати на кольорові блоки. Тут використовуємо лише яскраві відтінки без жодних перегородок чи меблів. 

Не залишає сходинку популярності і вся гама синіх відтінків. У тренді приглушені блакитні кольори, які створюють відчуття прохолоди та спокою.

Всі ми знаємо, що з року в рік мода на той чи інший колір змінюється, адже саме від відтінків залежить і наш настрій, один і той самий колір у різних людей викликає різні емоції, а тому, обираючи меблі в кімнату, прислуховуйтеся до свого внутрішнього голосу. 

Дизайнери вважають, що модними у цьому році залишаються меблі, виконані в є червоних та фіолетових тонах. Такі інтер’єри виглядають яскраво, життєрадісно та вишукано.  

У 2022 році часто-густо дизайнери полюбляють поєднувати незвичайні відтінки, додаючи вітальні свіжості та унікальності. Проте варто не забувати, що головне в новизні – ваша кімната має виглядати гармонійною та закінченою.

Ми неодноразово чули, що мода має своєрідну циклічність – і все з часом старе стає модним сьогодні. Це саме стосується і меблів. В 50-60 роки популярними були помаранчеві, яскраво-жовті, коричневі та червоні відтінки. І у сучасних інтер’єрах вони виглядають чудово. Відбиток минулого дизайнери втілюють за рахунок декоративних та текстильних елементів, меблів та інших дрібничок. 

Обираючи меблі, звертайте увагу на природні відтінки, але не забувайте, що дизайн цікавим та виразним. Підбирайте непомітні, але красиві меблі. Зверніть увагу на натуральну деревину, вишуканий текстиль та благородну гаму відтінків. 

Тому, аби ваша кімната виглядала комфортною, поєднуйте правильно меблі, текстиль, декор та кольорову гаму.