Як відомо, для хорошого самопочуття необхідний повноцінний і здоровий сон, який безпосередньо залежить від комфорту ліжка. Але крім теплої ковдри і зручного матраца, по-справжньому шикарні і зручні спальні місця відрізняються інноваційними рішеннями, технічними новинками і різноманітністю ювелірного оздоблення.

Starry Night Sleep Technology, 50 тис. доларів

Далеко не дешеве ліжко обладнане останніми технічними новинками. Завдяки системі адаптивного матраца, можна прийняти правильну позу для покращення дихання і таким чином позбутися хропіння. Серед інших особливостей ліжка: роз’єм для iPod, доступ до Інтернету і навіть терморегулятор. А щоб швидше засинати і бачити тільки хороші сни, у приголів’я вмонтували проектор зоряного неба.
starry-night-sleep-technology-bed-770x428

Majesty VI-spring, 84 тис. доларів

По-справжньому королівське ліжко вручну створили дизайнери легендарного німецького бренду Jab Anstoez. Матрац містить 6000 пружин, які розмістили таким чином, щоб забезпечити ідеальне положення тіла. Більше того, для його пошиття використали тільки кращі матеріали: кашемір, шовк і бавовнк. Приголів’я і боки прикрасили золотом і сріблом.
2вслорлmajesty-vi-spring-bed-770x429

Jado Steel Gold Style, 676, 5 тис. доларів

Найбільш ювелірну роботу виконали майстри, які збирали дану ліжко. Його корпус повністю складається із золота, а також прикрашений кристалами Swarovski. А щоб не довелося нудьгувати, ліжко оснастили DVD-плеєром, PlayStation і сучасної аудіосистемою.

3ьмиоjado-steel-style-gold-bed-770x429

Janjapp Ruijssenaars’ Magnetic Floating, 1,6 млн доларів

Ліжко, яке ширяє у повітрі, створив всесвітньо визнаний архітектор Джаніапр Руджиссенаарс. Воно тримається завдяки 680 кілограмів магнітів і додаткових тросів. Незважаючи на захмарну ціну, ліжко більше не має ніяких додаткових опцій.

4палjanjapp-ruijssenarrs-magnetic-floating-bed-770x430

Baldacchino Supreme, 6,3 млн доларів

Найдорожче ліжко є творінням британського ювеліра Стюарта Хьюза. Каркас виготовлений з ясена, каштана і вишні, а на створення декоративних елементів пішло 107 кілограм 24-каратного золота. Повідомляється, що за бажанням замовника ліжко можна інкрустувати дорогоцінним камінням та іншими ювелірними елементами. Ніяких технічних опцій ліжко не має.
5лаоиоbaldacchino-supreme-bed-770x522